O firmě

PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI

BANNER s.r.o. je česká firma, která vznikla v roce 1992 a již od svého založení se zabývá výrobou rozsáhlého sortimentu oděvů do přírody - oděvy pro myslivce, lesníky, rybáře, turisty a pro aktivně žijící milovníky přírody.

V roce 1993 byl výrobní sortiment rozšířen o oblast oděvů - uniforem - pro městské police, soukromé bezpečnostní služby a dále o vojenské a profesní oděvy. V uplynulých letech se stal sortiment uniforem vyhledávaným také mezi dopravními podniky.

Firma sídlí ve vlastních prostorech v Sezimově Ústí I. Zde firma vybudovala dva areály, ve kterých jsou soustředěny sklady, výrobní provoz, dále všechna administrativní, technická a obchodní oddělení i vedení společnosti. Pro zákazníky je zde k dispozici vzorkovna s plným sortimentem výrobků společnosti a výstrojní sklad.

Firma vlastní také 21 maloobchodních prodejen (sortiment oděvů do přírody).

Výrobní sortiment firmy zahrnuje standardní sortiment oděvů představený v této internetové prezentaci a v aktuálním katalogu firmy. Standardní typy oděvů jsou k dispozici v plném velikostním sortimentu k okamžitému odběru v centrálním skladu v Sezimově Ústí a jsou průběžně doplňovány z výroby.

Firma BANNER s.r.o. zajišťuje vývoj a technickou přípravu svého výrobního programu vlastními kapacitami. Jako výrobce s širokým technickým zázemím je schopna průběžně inovovat své výrobky, vyhledávat a používat nové kvalitní materiály a technologie. Navrhujeme a průběžně inovujeme sortiment výrobků, včetně testování nových materiálů a oděvů, s cílem nabízet zákazníkům výrobky, které splňují jejich vysoké požadavky na kvalitu a jsou maximálně vhodné a zároveň odolné pro používání v podmínkách výkonu služby.

Důležitou předností firmy BANNER s.r.o., velice kladně hodnocenou našimi zákazníky, je vysoká kvalita našich výrobků, které dosahuje mezioperační kontrolou při výrobě a důslednou výstupní kontrolou před příjmem výrobků na sklad. Díky tomuto systému kontroly dochází k mizivému procentu reklamací.

Rozsah sortimentu dává možnost pro komplexní dodávky oděvů - uniforem a uniformních doplňků. Z tohoto důvodu jsou našimi hlavními zákazníky velké městské policie a firmy, pro které je vhodné zajišťovat celý sortiment u jednoho hlavního dodavatele.

Kromě typů oděvů ze standardní nabídky jejichž základní zásoba je udržována pro zákazníky v centrálním skladu, společnost nabízí realizaci různých zakázek na výrobu oděvů dle konkrétních požadavků zákazníka – na základě jejich specifikací i také – a to nejčastěji – na základě našich speciálních návrhů oděvů pro tyto konkrétní zákazníky.

Chtěli bychom udržet a pěstovat kulturu kvalitního oblékání pro profesionály. Nabízet našim zákazníkům široký výběr oděvů, vč. pružné reakce na aktuální trendy a potřeby zákazníků při doplňování tohoto sortimentu.


Přípravu a realizaci výroby zakázek umožňuje vybudované silné technické zázemí společnosti - konstrukce střihové dokumentace, technologická příprava výroby, vzorková dílna atd. Díky kvalitnímu technickému zázemí společnosti je možné realizovat malo i velko objemové zakázky dle požadavku zákazníka.

Výrobky jsou vyráběny z kvalitních a osvědčených materiálů. Široký sortiment a vysoká kvalita výrobků je hlavním důvodem významné pozice firmy BANNER s.r.o. na tuzemském trhu a úspěchu na zahraničních trzích.


BANNER - kvalita, účelnost, elegance